OFERTA

Czy chcesz poprawić komfort życia sobie i swoim bliskim oraz wzmocnić poczucie bezpieczeństwa?

 

SYSTEM OGRODZENIOWY

Ogrodzenie posesyjne wyznacza nowy trend w nowoczesnym wzornictwie. W projekcie dominuje surowy, prosty design. Uwagę przyciągają panele, które ułożono poprzecznie. Gęste wypełnienie przęsła nie tylko świetnie się prezentuje, ale przede wszystkim zapewnia mieszkańcom posesji maksymalną dyskrecję. Konstrukcja modelu jest solidna, zdecydowana i ponadczasowa. Ogrodzenie pasuje do budynków, działek i terenów rekreacyjnych o różnym stylu i przeznaczeniu.

 

Zabezpieczenie: OCYNK OGNIOWY

Na Twoje życzenie wykonamy system ogrodzeniowy w dowolnych rozmiarach, kombinacjach oraz kolorach, co pozwoli na indywidualne dopasowanie ogrodzenia do Twojej posesji oraz Twoich potrzeb.

Wszystkie nasze systemy ogrodzeniowe składają się z następujących elementów: bramy przesuwne, bramy rozwierne, furtki oraz balustrady. Nasze bramy i furtki są przystosowane i mogą zostać wyposażone w bezpieczny system automatyki oraz kontroli dostępu, co z pewnością poprawi komfort życia oraz wzmocni poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim.

 

Nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie najbardziej odpowiedni i spełniający Twoje oczekiwania bezpieczny system automatyki.

Gwarantujemy Ci, że Twoje ogrodzenie będzie:

 

SOLIDNE – zarówno my, jak i Państwo cenimy sobie doskonałą jakość, dlatego Państwa ogrodzenie jest wykonane z najwyższej jakości materiałów posiadających odpowiednie atesty i certyfikaty.

 

TRWAŁE – zdajemy sobie sprawę, że Państwa ogrodzenie ma być wizytówką przez długie lata, dlatego wszystkie elementy Państwa systemu ogrodzeniowego poddawane są specjalnemu procesowi cynkowania ogniowego, który zapewnia odpowiednią ochronę antykorozyjną przez długie lata użytkowania.

 

BEZPIECZNE – doskonale wiemy, że niezmiernie ważne jest bezpieczeństwo Państwa i Waszych bliskich.

 

Wykonujemy również konstrukcje stalowe pod zabudowę, hale, wiaty na zamówienie